Ota yhteyttä helposti

Soita tai jätä yhteydenottopyyntö ja osaava asiakaspalvelumme auttaa sinua.

PlayCare –palvelut helpottavat kaikkien leikki- ja liikuntapaikoista sekä julkisista puistoista vastaavien arkea. Asiantuntevat asentajamme ja sertifioidut tarkastajamme huolehtivat siitä, että leikkiin ja liikuntaan sekä yhdessäoloon tarkoitetut alueet ovat turvallisia käyttää ja toimivat moitteettomasti. PlayCare palvelee valtakunnallisesti kaikkialla Suomessa ja välinevalmistajasta riippumatta.

Tommi Törmänen

Tommi Törmänen

Yksikön päällikkö 040 516 1905 tommi.tormanen@lappset.com

Mika Simola

Mika Simola

Työpäällikkö, Asennus 040 834 3913 mika.simola@lappset.com

Kari Yli-Muilu

Kari Yli-Muilu

Asiakkuuspäällikkö 040 689 7533 kari.yli-muilu@lappset.com

Kimmo Laitinen

Kimmo Laitinen

Työpäällikkö, korjaus ja huolto 040 667 0816 kimmo.laitinen@lappset.com

Mari Rautiainen

Mari Rautiainen

Varaosapalvelut 040 631 0127 playcare@lappset.com

Mikko Krats

Mikko Krats

Tekninen myyjä, tarkastus-, huolto- ja korjausmyynti 040 685 2022 playcare@lappset.com

Anne Leino

Anne Leino

Projektikoordinaattori 040 8499 309 anne.leino@lappset.com

Susanna Kiili

Susanna Kiili

Palvelukoordinaattori, Laskutus susanna.kiili@lappset.com

Hanna Pohjoisaho

Hanna Pohjoisaho

Järjestelmäkoordinaattori (Huoltoraportin tekninen tuki) hanna.pohjoisaho@lappset.com