PlayCare –palvelut helpottavat kaikkien leikki- ja liikuntapaikoista sekä julkisista puistoista vastaavien arkea. Asiantuntevat asentajamme ja sertifioidut tarkastajamme huolehtivat siitä, että leikkiin ja liikuntaan sekä yhdessäoloon tarkoitetut alueet ovat turvallisia käyttää ja toimivat moitteettomasti. PlayCare palvelee valtakunnallisesti kaikkialla Suomessa ja välinevalmistajasta riippumatta.

Tommi Törmänen

Tommi Törmänen

Yksikön päällikkö 040 516 1905 tommi.tormanen@lappset.com

Mika Simola

Mika Simola

Työpäällikkö, AsennusUusimaa 040 834 3913 mika.simola@lappset.com

Kai Kyllönen

Kai Kyllönen

Työpäällikkö, AsennusMuu Suomi 040 759 6136 kai.kyllonen@lappset.com

Jens Lindgren

Jens Lindgren

Myyntipäällikkö 040 746 3608 jens.lindgren@lappset.com

Henri Nyholm

Henri Nyholm

Asiakkuuspäällikko 040 687 8069 henri.nyholm@lappset.com

Kari Yli-Muilu

Kari Yli-Muilu

Asiakkuuspäällikkö 040 689 7533 kari.yli-muilu@lappset.com

Mikko Krats

Mikko Krats

Tekninen myyjä, tarkastus-, huolto- ja korjausmyynti 040 685 2022 mikko.krats@lappset.com

Anne Leino

Anne Leino

Projektikoordinaattori 040 8499 309 anne.leino@lappset.com

Susanna Kiili

Susanna Kiili

Palvelukoordinaattori, Laskutus susanna.kiili@lappset.com

Axeline Leino

Axeline Leino

Palvelukoordinaattori, Laskutus axeline.leino@lappset.com